پایانه های شعبه بانک قرض الحسنه رسالت

پایانه شعبه همان PIN pad می‌باشد که مشتریان گرامی با در دست داشتن هر یک از کارت‌های عضو شبکه شتاب و با مراجعه به هر یک از شعب بانک قرض الحسنه رسالت می‌توانند از قابلیت‌های ذیل برخوردار باشند.

قابلیتها
* اعلام موجودی انواع کارت‌های عضو شتاب
* انواع انتقال وجه کارت به کارت (2 جانبه و 3 جانبه و تا سقف 150.000.000 ریال)
* تغییر رمز اول و دوم
* دریافت وجه از شعبه بر اساس بخشنامه ارسالی به شعب
* پرداخت اقساط با انواع کارت‌های عضو شتاب
* واریز به حساب توسط هر یک کارت‌های عضو کارت
* دریافت شارژ سیم کارت تلفن همراه
* پرداخت انواع قبوض
* ...

پاورقی صفحه: انتقال وجه 2 جانبه به انتقالی داده می شود که بانک صادر کننده کارت مبداء و یا کارت مقصد با پذیرنده یکی باشد بر فرض مثال انتقال وجه از کارت بانک ملی بر روی خودپرداز بانک ملی به کارت بانک ملت.
انتقال وجه 3 جانبه به انتقالی گفته می شود که بانک صادر کننده کارت مبدا با بانک صادر کننده کارت مقصد با پذیرنده یکی نباشد بر فرض مثال انتقال وجه از کارت بانک قرض الحسنه رسالت به کارت بانک ملی بر روی خودپرداز بانک ملت.پایانه های فروش بانک قرض الحسنه رسالت

طبق قوانین جدید بانک مرکزی، بانک‌ها و یا مؤسسات مالی و اعتباری که دارای مجوز رسمی فعالیت از بانک مرکزی ج.ا.ا. می‌باشند نمی‌توانند هیچ‌گونه پایانه‌ی فروشی برای اتصال مستقیم به بانک داشته باشند. لذا در همین راستا شرکتی به نام شاپرک تاسیس شد که تراکنش‌های خرید را کنترل نماید و به شرکت‌های ارائه کننده خدمات مجوز فعالیت دهد. این شرکت‌ها به نام PSP (Payment Service Provider) معروف بوده که مجوز رسمی از شاپرک داشته و می‌توانند با بانک‌ها قرارداد بسته تا برای پذیرنده های آنها دستگاه پایانه فروش نصب و پشتیبانی نمایند. لذا بانک قرض‌الحسنه رسالت با چند شرکت PSP دارای مجوز از شاپرک قرارداد بسته تا مشتریان خود را از این سرویس بی نصیب نگذارد. مشتریان فروشگاهی گرامی، شما با مراجعه به هر یک از شعب بانک قرض‌الحسنه رسالت می‌توانید برای فروشگاه خود درخواست پایانه فروش کرده تا در کمتر از 15 روز این دستگاه در محل فروشگاه شما نصب و راه اندازی گردد.

قابلیتها
* خرید
* دریافت شارژ سیم کارت تلفن همراه
* پرداخت انواع قبوض
* اعلام موجودی
* ...