تاریخ 1395/08/19         ساعت 17:02:54     گروه خبري اخبار برگزیده
مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه رسالت از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبِنا) بازدید کرد
به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت، محمدحسین حسین زاده به همراه مدیر مرکز برنامه ریزی و توسعه و مدیر روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت از تحریریه شبکه خبری ایبِنا بازدید کرد و فعالیت این مجموعه را تخصصی در حوزه بانک و اقتصاد کشور برشمرد.
وی در ادامه با اشاره به فعالیت بانک قرض الحسنه رسالت افزود: خدمات این بانک، قرض الحسنه ای، خرد و اجتماعی است و به عنوان نخستین بانک قرض الحسنه خصوصی کشور در این ابعاد به طور حرفه ای و تخصصی فعالیت می کند.
حسین زاده با تاکید بر اجرای طرح بانکداری اجتماعی در بانک قرض الحسنه رسالت افزود: احساس شد فضای قرض الحسنه به بانکداری اجتماعی نیاز دارد که با همکاری پژوهشکده پولی و بانکی و بانک مرکزی این مدل بانکداری آغاز به کار کرده و خوشبختانه به خوبی مورد استقبال قرار گرفته است.
به گفته مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت، اجرای بانکداری اجتماعی ارائه خدمات این بانک در بستری شرعی، آسان، ارزان و مدرن است.
حسین زاده با بیان اینکه 80درصد مردم، جامعه هدف بانک قرض الحسنه رسالت به شمار می روند، یادآورشد: در قالب بانکداری اجتماعی به بیش از 1200کانون، شناسه داده ایم و این کانون ها در بستر نظام مند بانکی در حال فعالیت هستند.
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید