مشتری گرامی از ارائه اطلاعات مالی و بانکی خود(نظیر شماره حساب و رمز و..) به سایت های متفرقه و نامعتبرخودداری نموده و از عملکرد قانونی سایر سایت های بانکی و مراکز دولتی و رسمی اطمینان حاصل نمائید                      امور مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت در خدمت شماست 0214747

مشتریان گرامی

بر اساس موازین شرع مقدس اسلام بانک برای پرداخت وام هیچگونه شرط و تعهدی نداشته و متقابلاً از مشتریان محترم هم شرطی را نخواهد پذیرفت. پرداخت وام بر اساس آئین نامه و ضوابط داخلی بانک می باشد.

مشتریان گرامی

بانک قرض الحسنه رسالت بانکی اجتماعی و خدماتی بوده بدین معنی که این بانک از تسهیلات پرداختی به مشتریان سودی کسب نمی نماید و متقابلاً به سپرده های مشتریان نیز سودی تخصیص نمی دهد.

اخبار برگزیده
تقدیر موسسه نیکوکاری رعدالغدیر از مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت

موسسه نیکوکاری رعدالغدیر در روز جهانی معلولین در همایش "من کار می کنم پس هستم" از محمدحسین حسین زاده مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت بعنوان حامی اشتغال معلولان در جامعه تجلیل به عمل آورد.
چهل و یکمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان کرمان برگزار شد

چهل و یکمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان کرمان با حضورمعاون اول ریاست جمهوری، تعدادی از وزرا ، استاندارکرمان و مدیر عامل بانک قرض الحسنه رسالت برگزار شد
ایجاد کانون های قرض الحسنه با اجرای مدل جامع بانکداری اجتماعی

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه رسالت با اعلام فعالیت ۸ هزار صندوق قرض‌الحسنه در کشور گفت: این حجم گسترده گویای ظرفیت بالای قرض الحسنه در جامعه است.